Hvidovre afdelingen holder lukket om lørdagen hen over sommeren

MEDARBEJDERE I køge

Salg​

​Carsten Larsen

Direktør

40 32 02 44
Carsten@auto-house.dk

Jacob Hansen

Salgskonsulent

51 85 72 62
J.hansen@auto-house.dk

Casper Strandkvist

Salgselev

51 85 72 58
Casperskov@auto-house.dk

Christian Lang Jørgensen

Biløkonom

51 30 70 01
Christianlang@auto-house.dk

Værksted

Martin Hansen
Værkfører

51 85 72 56
Martin@auto-house.dk

Melina Flindt
Værkfører

51 85 72 54
Melina@auto-house.dk

Kasper Andersen
Reservedelschef

56 64 33 63
Kasper@auto-house.dk

Tom Lingskov
Reservedelsassistent

56 64 33 64
Tom@auto-house.dk

Thomas Andersen

Mekaniker

Jan Hendriksen

Mekaniker

Danni Andersen

Seat Mekaniker

Tobias Thomasen

Seat Mekaniker

Henrik Garde

Mekaniker

Niels Warberg

Mekaniker

Frederik Forsberg

Lærling

Emil Carlsen​​

Lærling

Kontor

Helle Andersen
Bogholder

56 64 33 68
Helle@auto-house.dk

Mia-Louise Larsen

Kontorassistent

56 64 33 58

Mia-louise@auto-house.dk

Klargøring

Krysztof Wojtowicz
Klargøringsmand

Kontakt os og hør mere eller kig forbi en af vores afdelinger

​Har du nogle spørgsmål omkring vores bilsortiment eller reparation og serviceeftersyn af din bil, er du velkommen til at kontakte os på telefon 36 77 62 00 (Auto-House Hvidovre) eller 56 63 32 44 (Auto-House Køge), men du kan også skrive til vores e-mail info@auto-house.dk. Ellers er du også altid meget velkommen til at besøge en af vores filialer.

ÅBNINGSTIDER

Salgsafdeling

Mandag - fredag

09.00 - 18.00

Lørdag - søndag (Køge)

10.00 - 16.00

Lørdag (Hvidovre)

11.00 - 16.00

Søndag (Hvidovre)

11.00 - 16.00

Bogholderi

Mandag - fredag

08.30 - 14.30

Lørdag - søndag

Lukket

Reservedelstelefonerne

Betjenes dagligt fra

​08.00 – 15.45​

Lørdag – søndag

Lukket

Værksted og Skadecenter

​Mandag – fredag

07.30 – 15.45

Fredag

07.30 – 14.00

Lørdag – søndag 

Lukket

Reservedele

​Mandag – fredag

07.30 – 15.45

Fredag

07.30 – 14.00

Lørdag – søndag

Lukket

Indskrivning

​Mandag – fredag

07.30 – 17.00

Fredag

07.30 – 15.00

Lørdag – søndag 

Lukket

OM OS

AUTO-HOUSE har afdelinger i både Køge og Hvidovre. Vi forhandler både nye og brugte biler, og har særlig stor erfaring og ekspertise indenfor salg og servicering af Hyundai, Seat og Cupra. 

fb-hvid

​Auto-House Køge 

CVR: 18901331 

Auto-House Hvidovre

CVR: 27582028​