MEDARBEJDERE I køge

​Carsten Larsen

Direktør

40 32 02 44
carsten@auto-house.dk

Stefan Westphalen

Sælger

56 64 33 59

stefan@auto-house.dk

Johannes Bregendahl

Værkfører

johannes@auto-house.dk

Kasper Andersen
Reservedelsassistent

56 64 33 63
kasper@auto-house.dk

Mia-Louise Larsen
Kontorassistent

56 64 33 58
mia-louise@auto-house.dk

Helle Andersen
Bogholder

56 64 33 68
helle@auto-house.dk

Leon Nielsen
Salgschef – Citroën

51 29 87 20
Leon@auto-house.dk

Casper Berthelin
Erhvervssalgschef

51 15 26 35
CB@Auto-House.dk

Melina Nikita Flindt

Værkfører

51 85 72 54

Melina@auto-House.dk

Jacob Østergaard
Værkfører

56 64 33 54
Jacob.O@auto-house.dk

Charlotte Andersen
Kundemodtager

56 64 33 53
Charlotte@auto-house.dk

Christian Lang Jørgensen
Biløkonom

51 30 70 01
christianlang@auto-house.dk

Victor Kruuse
Salgskonsulent

51 85 72 64
victor@auto-house.dk

Lars Mandal
Salgskonsulent

56 63 32 44

lars@aut​o-house.dk

Casper Skov

Salgselev

51 85 72 58

Casperskov@auto-house.dk

Kontakt os og hør mere eller kig forbi en af vores afdelinger

​Har du nogle spørgsmål omkring vores bilsortiment eller reparation og serviceeftersyn af din bil, er du velkommen til at kontakte os på telefon 36 77 62 00 (Auto-House Hvidovre) eller 56 63 32 44 (Auto-House Køge), men du kan også skrive til vores e-mail info@auto-house.dk. Ellers er du også altid meget velkommen til at besøge en af vores filialer.

ÅBNINGSTIDER

Salgsafdeling

​Mandag – fredag

​09.00 – 18.00​

Lørdag – søndag (Køge)

​10.00 – 17.00​

Lørdag – søndag (Hvidovre)

​11.00 – 16.00​

Bogholderi

​Mandag – fredag

​08.30 – 14.30​

Lørdag – søndag

Lukket

Reservedelstelefonerne

Betjenes dagligt fra

​08.00 – 15.45​

Lørdag – søndag

Lukket

Værksted og Skadecenter

​Mandag – fredag

07.30 – 15.45

Fredag

07.30 – 14.00

Lørdag – søndag 

Lukket

Reservedele

​Mandag – fredag

07.30 – 15.45

Fredag

07.30 – 14.00

Lørdag – søndag

Lukket

Indskrivning

​Mandag – fredag

07.30 – 17.00

Fredag

07.30 – 15.00

Lørdag – søndag 

Lukket

OM OS

AUTO-HOUSE i har afdelinger i både Køge og Hvidovre. Vi forhandler både nye og brugte biler, og har særlig stor erfaring og ekspertise indenfor salg og servicering af Citroën, Seat og Hyundai.

fb-hvid

​Auto-House Køge 

CVR: 18901331 

Auto-House Hvidovre

CVR: 27582028​